Forum Forum po¶wiêcone klasie 2c Strona G³ówna Forum po¶wiêcone klasie 2c

FAQFAQ   SzukajSzukaj   U¿ytkownicyU¿ytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja
 ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj

Wydawało mi się, że po cc to się wychodzi po 3 dobach.

Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat
Autor Wiadomo¶æ

Do³±czy³: 24 Sty 2014
Przeczyta³: 0 tematów

Ostrze¿eñ: 0/3

PostWys³any: Czw 21:20, 20 Mar 2014    Temat postu: WydawaÅ‚o mi siÄ™, że po cc to siÄ™ wychodzi po 3 dobach.

Kto nosi taki rozmiar jak Ja i wie gdzie kupi fajne staniczki? [link widoczny dla zalogowanych] heh czego nie robi się dla wygladu!! Także ja z moich doświadczeń nie polecam!!!!!!!!!!
Na ulotce leku jest napisane o grzybicy, więc szczerze mówiac jestem troche zdezorientowana.
Zobaczylam ten topik i postanowilam wam pomoc.

ale mam pytanie jak sie czyta: [link widoczny dla zalogowanych] Mam robot mixSY kilka lat ostatnio przestał działać i niewiem gdzie się znajduje punkt napraw tego sprzętu.

tylko BMR mi wyszlo Myję raz do dwóch razy w tygodniu i używam szamponu garnier fructis do wlosy zniszczone i przesuszone, mimo ze nie mam tragicznych wloskow jezeli chodzi o suchosc bo juz je wyleczylam ale z tego szamponu jestem bardzo zadowolona i uzywam jeszcze maski fructis fale i loki kosztuje ok 13 zł tez dobra;d proszę cię bardzo tę ciszę szeptaną Opinia o szkodliwosci i nienaturalnosci lewatyw przeklada sie rownoznacznie na fakt,ze regularne czyszczenie zebow pasta do zebow i szczoteczka,plukanie jamy ustnej jest w rownej mierze nienaturalne a co za tym idzie szkodliwe [link widoczny dla zalogowanych]
Hej dziewczyny, chcialam sie przywitac. Evolence to nowy wypełniacz kolagenowy. Do pierwszego przelomu kwasniczego cwiczylam dosc intensywnie,. to bardzo dziala na cellulit chyba sie skusze Chce znalesc jakies mieszkanie w Turynie. Powiedziałam ze mi przykro ze juz go nie pociągam, ze woli patrzec na ciała innych kobiet bo moje juz pewnie zna na pamięć i juz mu obrzydło. Myślałem że obciążenie będzie za małe, ale w zupełności wystarczy.
Poprostu płakać się chce.

Post zosta³ pochwalony 0 razy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum po¶wiêcone klasie 2c Strona G³ówna -> NOWE FORUM Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)