Forum Forum powicone klasie 2c Strona Gwna Forum powicone klasie 2c

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja
 ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   ZalogujZaloguj

jak tak piszecie o tym, że dzieci im starsze tym jest łatw

Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat
Autor Wiadomo

Doczy: 24 Sty 2014
Przeczyta: 0 tematw

Ostrzee: 0/3
Skd: Finland

PostWysany: Pi 17:57, 21 Mar 2014    Temat postu: jak tak piszecie o tym, że dzieci im starsze tym jest łatw

Zaglądam tu często i będę się odzywać [link widoczny dla zalogowanych] Wracam zatem do rozpaczliwego poszukiwania antidotum na te cholerstwa, tym samym solidaryzując się w przerażeniu z innymi Paniami w podobnej sytuacji.
elo
2.

A to wszystko nie ma nic wspolnego z silna wola organizm jest tak zaprogramowany ze jesli jest glodny to wylancza mozg i wszystko podporzadkowuje wyrownaniu bilansu eneretycznego.Nie moze czerpac z zasobow tluszczu bo jest za duzo cukru we krwi wiec wysyla tak silny impuls ze lodowki otwieraja sie same [link widoczny dla zalogowanych] Po kąpieli posyp ciało kosmetycznym talkiem:

polecam DR ANETE KOS-POŁOŻYŃSKĄ a z facetow chyba BARCIKOWSKI-nie pamietam nazwiska, mlodzi lekarze. mam problem bo obgryzam paznokcie i mam bardzo krotkie nawet nie dosiegaja mi opuszki wstydze sie swooich paznokci ale nie umie przestac obgryzac:/ Raz/dwa razy na rok. Plamienie ustało całkowicie, ale czekałam do 9 tyg ciąży na bicie serduszka. Mój przypadek jest prawie identyczny jak Twój. [link widoczny dla zalogowanych]
mysle, ze powinnas po propstu poszukac dobrego lekarza na poczatek, a potem moze pracy; W pewnym stopniu rozumiem ludzi ktorzy maja arachnofobie to choroba tak jak klaustrofobia ale pozostali ktorzy boja sie pajakow czy poprostu pajaki wzbudzaja w nich obrzydzenie nie rozumiem. bardzo dobry krok z tą pracą Ciąża jakoś się rozpłynęła, a gazety zamilkły niezręcznie i udają jakoby nic na ten temat nie pisały. pozdrówka Aga257 zamów sobie na allegro mokse, to jest taki chiński piołun. Zanim łyknęłam L byłam spięta i zdenerwowana a póżniej po zażyciu tbl.czekałam na najgorsze.

Post zosta pochwalony 0 razy
Powrt do gry
Wywietl posty z ostatnich:
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum powicone klasie 2c Strona Gwna -> NOWE FORUM Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)