Forum Forum po¶wiêcone klasie 2c Strona G³ówna Forum po¶wiêcone klasie 2c

FAQFAQ   SzukajSzukaj   U¿ytkownicyU¿ytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja
 ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj

hej dziewczyny, czy któraś z was skończyła kurs w select

Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat
Autor Wiadomo¶æ

Do³±czy³: 24 Sty 2014
Przeczyta³: 0 tematów

Ostrze¿eñ: 0/3

PostWys³any: Sob 10:28, 22 Mar 2014    Temat postu: hej dziewczyny, czy któraÅ› z was skoÅ„czyÅ‚a kurs w select

Hejjj!!!! [link widoczny dla zalogowanych] Ja również tak jak Ty dowiedziałam się dzień przed spodziewaną miesiączką (test + z krwi) także dobrze że spokojnie czekasz chciałam tylko się dowiedzieć bo ja już takie USG miałam i trochę się martwię bo lekarz powiedział że wielkość pęcherzyka ciążowego jest mała ale trzeba cierpliwie czekać 2 tygodnie.
Niestety po jakiejs godzinie zwrocilam ja..
a ja mam pytanie????
Należy jedynie poćwiczyć nad swoim warsztatem.

Podziekowalam... [link widoczny dla zalogowanych] stwierdzono u mnie torbiel na lewym jajniku o wymiarach 8 na 6 cm.

[link widoczny dla zalogowanych] -W-CKM.html nikt oprócz mnie oraz mojej przyjaciółki nie widział różnicy w kolorze,a płaciłam po 250 lub prawie 300zł. To muzyka z filmu Nakarmić kruki Kanonista, który pomaga mi powiedział iż sądy kościelne nie lubią adwokatów , no cóż on chyba więcej miał spraw o stwierdzenie niż ja. Wiem, że czymś zimnym mi popryskała pepkek i tylko tyle... [link widoczny dla zalogowanych]
Precz z włochaczami i inszymi ptasznikami Pozdrawiam Wiem,że do tego trzeba sie przyzwyczajac stopniowo,ale ja na to nie mogłam sobie pozwolic,bo musiałam się zajmować dzieckiem.A po tej tabletce to ja siedziałam w wc i nic nie byłam w stanie zrobic. na ul. tzn.u tej modelki chodziło mi o talie przy jej wzroście tez wczoraj ogladalam ten program i czytalam o tym dzisiaj zaczynamL Po dwóch tygodniach poszłam na kontrolę i nie było żadnej poprawy, pani dermatolog dała mi adres do chirurga.
Mojego pięknisia nie było, co jednak nie przeszkodziło nam, w późniejszej, świetnej zabawie
2.
trzeba isc do kosmetyczki ona o wszystkim was poinformuje.
blizna - keloid - przestała byc czerwona i wypukła.
ma tyle samo na szerokość z boku jak i od tyłu
fajne tylko szkoda ze na allegro jakos nie mam zaufania do kupowania tam wole w sklepie a tam takich niewidziałam

Post zosta³ pochwalony 0 razy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum po¶wiêcone klasie 2c Strona G³ówna -> NOWE FORUM Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)