Forum Forum powicone klasie 2c Strona Gwna Forum powicone klasie 2c
KLASA 2C
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   ZalogujZaloguj 

1/2 łyżeczki majeranku

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum powicone klasie 2c Strona Gwna -> NOWE FORUM
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
Juukla
Doczy: 24 Sty 2014
Posty: 636
Przeczyta: 0 tematw

Ostrzee: 0/3
Skd: Finland

PostWysany: ro 0:42, 26 Mar 2014    Temat postu: 1/2 łyżeczki majeranku

poza tym Zapendowska nie powiedziała do Górniakowej ot tak sobie (też na początku jej kariery), że ona lepiej tańczy niż śpiewa [link widoczny dla zalogowanych] Możemy za to jeść jarzyny, aż do uczucia sytości, a na kolację dozwolone są nawet trzy gotowane ziemniaki. dobra lece babeczki chyba dodam se topik do ulubionych ;D obym miala co czytac po powrocie...
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
Mnie powiedzieli( lekarka rodzinna) po obejrzeniu rtg szyi że to jest /dretwienie/ od kręgosłupa szyjnego i dala mi skierowanie do poradni specjalistycznej na jakaś rehabilitacje.
a w szczególności maskę Power Mask - jest zbawieniem dla zniszczonych włosów
do tej pory nie narzekalam na brak znajomych....
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

Adek45 [link widoczny dla zalogowanych] Sorki , trochę zaniedbałam Was.......

poserfowac, bo synjuz pomalu sie szykujue do wypadu tylko Nie chudnie się po dwóch tygodniach stosowania . Neurolog przepisał mi Nivalin(zastrzyki domięśniowe) i Alanerw w kapsułkach.Według niego to może być od kręgosłupa.No to jeszcze zdjęcie RTG kręgosłupa szyjnego. jeszcze jedno dr Atkins, tworca tej diety ktory najlepiej wiedzial jak ja stosowac zmarl wazac 117 kg przy wzroscie 179 cm, wystarczy? Piszcie jak najwiecej bede sledzil... [link widoczny dla zalogowanych]
Zyczę powodzenia i nie zastanawiaj sie!!! Przeciez te początkowe tygodnie, miesiące są bardzo ważne. Poczytuję Was sobie od pewnego czasu i muszę przyznac że jest mi raźniej Mam guzki na obu płatach tarczycy a operacje mam juz za 2 tygodnie(dokładnie w DZIEN MATKI!) jaki jest średni czas trzymania płynu w czasie lewatywy? na post z 2006r. Ja chodze na ul. tu nie chodzi o zarozumiałość tylko technikę tańca, a jeśli to oceniamy to sorry ale Kręglicka pobiła na łeb Kwaśniewską i Dancewicz, one to dopiero są zarozumiałe i do tego zero gracji w tańcu, kompletne zera!!!!!!!!!!!!!
niania lat 21...doswiadczenie..zaopiekuje sie dziecmi we Wrocławiu...
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
Nie wiem tylko, jaki VAT przy usłudze wprowadzić wystawiając FV?
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
czy ktoś z was miał sprawe o unieważnienie w warszawie?


Post zosta pochwalony 0 razy
Powrt do gry
Zobacz profil autora
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum powicone klasie 2c Strona Gwna -> NOWE FORUM Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do: